Informace o mně

Jmenuji se Věra Taxová. Ve stručnosti bych chtěla říct pár informací. Univerzum, Vesmír nebo chcete-li Stvořitel se mi od mého dětství snažil ukázat cestu, kudy mám jít. Já to ale neslyšela. Šla jsem úplně jinou cestou. V roce 2010 jsem měla dopravní nehodu, kterou jsem nezavinila. Od té doby jsem se nasměrovala na cestu, po které mě baví jít. Na této cestě jsem potakala pát skvělých učitelů a mnoho rádoby duchovních průvodců, kteří mě vraceli stále na začátek. U zrodu mé duchovní praxe stál léčitel Petr Davídek, který mi ukázal, která cesta je pro mě ta správná. Pracuji s energetickým systémem Reiki, s Andělským léčením, s Metamorfní technikou a pracuji s kvantovou vlnou. Mám léčivou pyramidu, kterou se snažím využít každý den a pozoruji, co všechno tento tvarový zářič umí a musím říct, že mě občas dokáže pěkně překvapit.

Jsem člověk, který rád pomáhá druhým a nabízím jim vše, co umím, abychom se společně dopídili příčiny potíží a našli cestu, jak z toho všeho ven. Pracuji srdcem a mám ho otevřené pro každého, kdo bude mou pomoc potřebovat. To je v krátkosti o mé osobě. Pokud chcete vyzkoušet pyramidu nebo mou terapii, ráda vás přivítám ve své chaloupce. Nebojte se kdykoliv zavolat a vždycky se domluvíme na termínu setkání. Pokud nezvednu telefon, znamená to, že se někomu věnuji a jak to bude možné, zavolám zpět.  

Léčení

Léčení v pyramidě

09.01.2014 21:56
Léčení v pyramidě probíhá venku. Používá se pohodlné, polohovatelné lehátko. V chladnějším období balím klienty do dek a v deštivém počasí používám plachtu, která nijak neruší pyramidální energie. Pobyt v pyramidě trvá maximálně 30 minut. Důvod je prostý. Při delším pobytu začíná pyramidální oheň...

Průběh terapie

09.01.2014 21:48
Moje terapie, chcete-li léčení, probíhá na lehátku. Samotné energetické ošetření trvá hodinu a pak následuje hodina povídání, rozbor potíží a poskytnutí rady. Maximální doba trvání terapie jsou 2 hodiny.